Kategorie

Sunny Nails to marka profesjonalnych kosmetyków do stylizacji paznokci.

Nasze produkty skierowane są głównie do profesjonalistów, jednak posiadamy w ofercie także produkty do samodzielnego użycia w warunkach domowych. Oferta Sunny Nails obejmuje żele UV, akryle a także nowość – lakierożele do metody hybrydowej. Ponadto oferujemy produkty pomocnicze takie jak płyny, preparaty, odżywki i oliwki oraz wysokiej jakości akcesoria, narzędzia i urządzenia kosmetyczne. Dopełnieniem naszej oferty są ozdoby i brokat, które mamy dostępne w bardzo szerokim wyborze.

Misja SUNNY NAILS

Misją Sunny Nails jest dawanie naszym Klientom radości z pracy i wspieranie Ich pasji, poprzez oferowanie Im produktów najwyższej jakości w dostępnych cenach.

Wartości SUNNY NAILS

Jakość – to cecha która nas wyróżnia. Wszystkie nasze produkty są dokładnie testowane zanim zaoferujemy je Klientom, tak by praca z nimi była dla Nich czystą przyjemnością.

Sprawność obsługi Klienta – cenimy czas naszych Klientów, dlatego zamówienia staramy się realizować są w ciągu 1 dnia roboczego, a kontakt z nami jest zawsze szybki. Do dyspozycji Klientów pozostają nasi pracownicy, którzy zawsze z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Rzetelność  – w stosunkach z naszymi Klientami i Dostawcami zawsze przestrzegamy norm moralnych i etycznych, a nasze zobowiązania wypełniamy dokładając wszelkiej staranności.

 


Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Kontakt

Dział Obsługi Klienta

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Telefon:+48 22 730 66 96

Telefon:+48 604 173 800

sklep@sunnynails.pl